Kort verhaal | Fantasy | Romantiek | Young adult

Dans van de Maanroos

Voor fans van De Selectie en Een Hof van Doorns & Rozen

Eén dans veranderde haar hele leven…

Tijdens Lucille’s laatste diefstal, lijkt haar lot bezegeld wanneer ze naar een vervloekt bos wordt verdreven. Maar in plaats van een langzame dood door vrieskou, belandt ze per ongeluk in een andere wereld. Daar ontmoet ze een jongeman die haar een zeer aantrekkelijk voorstel doet: het bal van de prins bijwonen als Kandidaat in een van zijn speciale jurken.

Hoe had Lucille kunnen weten dat haar wereld na één dans volledig op zijn kop zou staan?

Beschikbaar vanaf 20 maart 2024

Lees het eerste hoofdstuk gratis!

Winkelwagen