[Pre-order ONLY] Dans van de Maanroos – fysiek exemplaar

Pre-order ONLY: op verzoek van veel lezers wil ik de mogelijkheid geven om een fysiek exemplaar te bemachtigen. Een fysiek exemplaar is alleen mogelijk op basis van deze Pre-order.

Informatie over de pre-order

📕 De uitvoering zal een paperback zijn mét speciale afwerking op de cover
📜 BONUS content die je niet in het e-book zult vinden!
🎨 Prachtige art in het binnenwerk
⏱ De pre-order loopt t/m 15 mei 2024

Verder:

  • De boeken worden in Juli 2024 verzonden.
  • Gratis verzending* boven de €23 | (Bestel dus ook gerust voor een vriend(in)!)
  • Bestel je ook meteen De nieuwe Wendy/De verloren Wendy? Dan wordt deze tezamen met Dans van de Maanroos verzonden in Juli. Wil je dit boek/deze boeken eerder ontvangen? Reken deze dan af in een afzonderlijke bestelling.

*Gratis verzending geldt voor zowel Nederland als België. Voor Nederland zal dit een pakketje zijn dat wordt thuisbezorgd, maar voor België zal het pakket dan verstuurd worden via Homerr (afhaalpunt).

Over Dans van de Maanroos

Eén dans veranderde haar hele leven…

Tijdens Lucille’s laatste diefstal, lijkt haar lot bezegeld wanneer ze naar een vervloekt bos wordt verdreven. Maar in plaats van een langzame dood door vrieskou, belandt ze per ongeluk in een andere wereld. Daar ontmoet ze een jongeman die haar een zeer aantrekkelijk voorstel doet: het bal van de prins bijwonen als Kandidaat in een van zijn speciale jurken.

Hoe had Lucille kunnen weten dat haar wereld na één dans volledig op zijn kop zou staan?

***

✨ Voor fans van De Selectie en Het koninkrijk der bruggen ✨

 11,99

Betalingsmethoden

Uitvoering: Paperback met luxe afwerking omslag
Genre: Young Adult / Romantische Fantasy
Pagina’s: 140 (schatting)
Fictie 12+
Taal: Nederlands
Uitgeverij: Jewel Books

Gewicht 0,2 kg
Afmetingen 20,4 × 13,5 × 10,5 cm
Winkelwagen